Franchise

Bayilik Bilgilendirme


Oto Mercek olarak Türkiye genelinde ikinci el araçların alım satım konusunda yaşadığı sıkıntıların içerisinde güvenilir ve tarafsızlığımızı koruyarak vatandaşların her zaman arkasında duran bir yapımız mevcuttur. Oto Ekspertiz sektöründeki yerimiz oldukça önemli ve lokasyonlarımızda en güçlü oto ekspertiz firması olmanın gururunu yaşamaktayız.

Oto Mercek oto ekspertiz bayiliğini almak isteyen girişimcilerin açacakları lokasyon ve iş potansiyeli olarak bilmesi gereken önemli hususlar mevcuttur. Oto Mercek olarak bir girişimcinin sektör ile alakalı cevaplaması gereken soruları sizlere sıralamak istedik.

  Oto Ekspertiz sektöründe tecrübeniz var mı?
  Oto Ekspertiz içi teknik donanıma sahip misiniz?
  İşinizde sizi doğru bir çalışma standardına kavuşturacak ( idari, personel yönetimi, evrak takibi vb. ) opsiyonlarına sahip misiniz?
  Benzer bir iş tecrübeniz ( otomotiv ) mevcut mu?
  Geçmiş dönemde kendi iş yeriniz yada yöneticilik durumu içerisinde bulundunuz mu ?
  Otomotiv sektörü ile alakalı işletmenizi tavsiye edebileceğiniz potansiyel bir çevreniz mevcut mu?
  Oto Ekspertiz sektöründen kazanmayı beklediğiniz ortalama aylık meblağ ne kadar olarak düşünüyorsunuz? Mevcut açacağınız oto ekspertiz işletmesi tek gelir kaynağı mı yoksa farklı bir işlerinizde mevcut mu?

Bayilik Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Oto Mercek Bayilik Sistemi


Oto Mercek girişimcileri oto ekspertiz sektöründe kalıcılık sağlaması ve doğru bir işletme olarak ilerleyebilmesi adına şirket politikamız olan tarafsız ve güvenilir bir hizmet içerisinde şubeleşme alt yapımıza katılım sağlayabilmektedir. Oto Mercek tarafından A’dan Z’ye kurumsal bir kimlik çalışması yapılarak şubeleriniz mimari, teknik personel, yüksek teknolojik cihazların kurulumuna kadar güvencemiz altındadır.

BAYİLİK (FRANSCHISE) SUNUMUMUZU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN